Näringslivsstaben

Peter Jemtbring

Näringslivs- och utvecklingsdirektör
08-606 81 65
peter.jemtbring@haninge.se


Senada Custovic

Etableringsansvarig
08-606 74 96
senada.custovic@haninge.se


Charlotte Persson

Processledare regionala stadskärnan Haninge
08-606 87 52
charlotte.persson@haninge.se


Erik Josephson

Utredare
08-606 81 34
erik.josephson@haninge.se


Maria Rosell (vikarie)

Näringslivsutvecklare
maria.rosell@haninge.se


Ellen Mildaeus (föräldraledig)

Näringslivsutvecklare
08-606 89 35
ellen.mildaeus@haninge.se

Kontakt för den här sidan: info@haninge.se

Senast uppdaterad: 8 september 2016